VAIZDO KAMERŲ TIPAI

LAIDINĖS KAMEROS

Laidinės stebėjimo kameros būna dviejų tipų - Analoginės ir Skaitmeninės.

  • Analoginės vaizdo stebėjimo kameros skirtomos į atskirus pogrupius, tačiau mūsų rinkoje rasite tik TVI pogrūpio vaizdo kameras. TVI kameros yra aukštesnės raiškos kategorija ir labiau rekomenduojama tarp analoginių kamerų tipų. Anloginės vaizdo kameros yra senesnė ir pigesnė įranga rinkoje, nepriklausomai nuo pagaminimo datos, kadangi vaizdas trasliuojamas per koaksialinį kabelį ir siunčiant vaizą į analoginį įrašytuvą DVRDVR - tai įrašymo įrenginys, į kurį koaksialiniais laidais prijungiamos analoginės vaizdo stebėjimo kameros. Nors tai ir vadinama senesne įranga, tačiau dabar jų vaizdo raiška yra ištobulinta iki aukštos kokybės, todėl ji yra plačiai naudojama rinkoje dėl pigesnės kainos. Šio tipo kameros puikiai tiks, jei jums nėra reikalingas dėtalus vaizdas ir tiesiog norite užtikrinti vaizdo matymą be išskirtinių dėtalių. Nepatogiausia šios įrangos savybė tai, kad kiekvienai kamerai yra reikalingas atskiras elektros maitinimas, nes vaizdas ir maitinimas transliuojamas atskirais kabeliais.
  • Skaitmeninės IP vaizdo stebėjimo kameros yra naujos kartos įranga, kuri vaizdą transliuoja internetiniu UTP (8-gyslių) kabeliu. Jos raiška yra daug dėtalesnė ir raiškesnė nei analoginių kamerų. Vaizdas matuojamas megapikseliais, o priklausomai nuo įrangos vaizdo kokybės (megapikselių - MP) dydžio, vaizdas bus daug raiškesnis, todėl tai padės labiau atpažinti žmonių veidus ar automobilių valstybinius numerius. Vaizdo kamerų fiksuojamas vaizdas perduodamas UTP laidu į skaitmeninį įrašytuvą NVR. Ši įranga ir sparčiai toulėjama, todėl galite rinktis raišką nuo 1MP iki 4K raiškos. POE vadinama įranga pasižymi tuo, jog vaizdas ir maitinimas perduodamas vienu internetiniu kabeliu, todėl įsirengiant vaizdo kamerų komplektą užtruksite mažiau, įrengimas bus patogesnis bei geresnė raiška. Visais atvejais rekomenduojame šią įrangą, nors ji yra šiek tiek brangesnė

WIFI KAMEROS

IP WIFI vaizdo stebėjimo kameros būna dviejų tipų - Laidinės ir Belaidės. Abejų tipų kameros gali veikti naudojant WIFI bevielį ryšio signalą, transliuojant skaitmeninį vaizdą. Transliuojama vaizdą galite stebėti tiesioigiai arba matyti užfiksuotą įrašą savo mobiliajame telefone, kompiuteryje ar kitame prietaise, turinčius Android ar IOS sistemą. Šio tipo kameros puikiai tinka namų, sodybos, vidaus ar kitai apsaugai.

  • Laidinės WIFI IP kameros tai tokio tipo kameros, kurios veikia WIFI bevieliu interneto ryšiu arba prijungus interetinį UTP laidą. Šiai kamerų kategorijai reikalingas maitinimo (elektros) laidas. Prietaisas veikia tik turint elektros energiją. Įprastai kameros jungiamos 12V maitinimo laidu (adapteriu) į rozetę. Šio ir belaidžio tipo kameros turi atskirą skyrelį atminties kortelei įdėti, tuomet kamera fiksuojamą vaizdą įrašo į atminties kortelę ir tai vaizdo įrašus galite peržiūrėti nuotoliniu būdu (telefonu, kompiuteriu, plančete) arba išimant atminties kortelę.
  • Belaidės WIFI IP kameros tai kameros, kurios dažniausiai veikia TIK WIFI būdu, internetinio laido jungties neturi. Šio tipo kameros veikia kameroje įrengtu akumuliatoriumi ar baterijomis, todėl maitinimo laidas kamerai nereikalingas. Šio tipo kamera nuo laidinės WIFI IP kameros skiriasi tuo, jog kamera veikia budėjimo režimu, o kameros vaizdas dažniausiai nėra fiksuojamas nuolatos, o tik tuomet, kai aptinkamas judesys. Judesio aptikimo diametrą ir baterijos veikimo trukmę numato gamintojas.

SIM (4G) KAMEROS

Šio tipo vaizdo stebėjimo kameros filmuoja vaizdą skaitmenine raiška, taip pat kaip ir WIFI IP kameros. Šio tipo kameros skirtos montuoti vietose, kuriose nėra interneto ryšio, pvz. sodyba, miškas ar kita vietovė. Kamera turi skyrelį, kuriame įsideda atminties ir SIM kortelės. SIM kortelė privalo būti aktyvuota ir turėti interneto planą. Tiesioginį vaizdą ar įrašus galite stebėti savo telefone, kompiuteryje ar plančetėje. Šio tipo kameros dažniausiai būna laidinės, t.y. joms reikalingas elektros maitinimas.

VAIZDO STEBĖJIMO KAMERŲ INSTRUKCIJOS

Cart